poniedziałek, 15 lipca 2013

Herbata i inne moje miłości

Dziś "wrzucam" w eter kilka drobiazgów: puszkę na herbatę, kolczykową szkatułkę
i ramkę na zdjęcie. Wszystkie te rzeczy powstały praktycznie bez nakładu finansowego - jedyny koszt to koszt tkaniny, którą już tutaj prezentowałam. Ozdobna tasiemka, guziki
i jeans to znajdy z mojej "walizki skarbów" :) 


A inspiracją i podstawą całej zabawy były śmieci.. i zapomniana ramka na zdjęcie.

Herbata i inne moje miłości - wszyscy moi bliscy doskonale wiedzą, że jestem uzależniona od herbaty... dlatego powstała moja osobista "herbaciarnia"; jak pewnie każda kobieta - mam zawsze "za mało" kolczyków, z kolei ramka mieści jedno z moich wielu zdjęć z ukochanej ponad wszystko Italii !

Możecie stwierdzić, że przesadziłam z kwiatowym motywem, ale z czasem on też stał się moją miłością :)  Jednak, co za dużo to niezdrowo, dlatego odłożyłam go na razie głęboko na dno walizki, a każda z powstałych rzeczy - na szczęście - ma swoje miejsce w innym pomieszczeniu, więc nie czuję przesytu.


"Herbaciarnia" powstała z puszki po Rafaello, którą chomikowałam długi czas.

Zdjęcie zaczerpnięte z internetu 
    

Szkatułka na kolczyki to z kolei przerobione opakowanie po odżywce do włosów...


Ramka, która ma już spooooooro lat w nowej odsłonie i z jednym z moich ulubionych zdjęć
z Florencji prezentuje się dość romantycznie...


a przed poprawkami, wyglądała właśnie takDziękuję za odwiedziny na moim blogu i polecam porozglądać się dokoła, czy nie macie jakiś "śmieci", które zamiast trafić do kosza mogą zyskać nowe życie i upiększyć, bądź zmienić charakter waszych wnętrz :)

Szukajcie inspiracji!
***
Informuję, że wszystkie zdjęcia zamieszczone w poście (chyba, że zaznaczono inaczej) są mojego autorstwa i pozostają moją własnością. Bez pisemnej zgody nie można ich w żaden sposób przetwarzać ani wykorzystywać.
***

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz